Приветствую Вас Гость | RSS

МАУП

МАУП (Луганский филиал Киевской межрегиональной Академии управления персоналом)

Правоведение, банковское дело, учет и аудит, финансы, управление труд.ресурсами, менеджмент, маркетинг, филология, социология, соц.педагогика, психология, менеджмент безопасности.

Телефон(ы): 931147, 528733
Адрес: г.Луганск ул. Карла Либкнехта,71
Сайт: http://lugansk.iapm.edu.ua/22 вересня 1998 розпочав свою діяльність Луганський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» «Міжрегіональної Академії Управління персоналом» З 2002 року інститут очолює Матвієнко Олег Ігорович.
Луганський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» «Міжрегіональної Академії Управління персоналом» має ліцензію II- IV рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України (Серія АВ № 048032 від 10.04.2006 р.) і по закінченні навчання видає дипломи державного та міжнародного зразків Київської Міжрегіональної Академії управління персоналом, надаючи можливість працювати в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя .
Керуючись вказівками Президента України В.Ф. Януковича в питаннях підвищення професіоналізму Луганський інститут Київської Міжрегіональної Академії управління персоналом надає освітні послуги в отриманні освіти європейського рівня.
З 2005 року має власне приміщення, розташоване у центрі міста, налічує власні персональні комп’ютери, які використовуються для забезпечення навчального процесу, підготовки навчально-методичних розробок, програм, курсів лекцій, виготовлення високоякісних оригінал-макетів реклами. Також студенти мають можливість працювати в Internet- мережі завдяки виділеному каналу доступу, що дає змогу постійно одержувати необхідну інформацію з різних джерел. Офісна техніка дає можливість оперативно вирішувати питання забезпечення навчального процесу необхідною навчальною та методичною документацією. Інститут має прямий зв’язок з Києвом для впровадження блоку лекційних занять через Телемережу.
Робота Луганського інституту була відмічена Луганською обласною державною адміністрацією та Луганською обласною радою. З нагоди річниці з дня заснування Луганського інституту МАУП та з нагоди Дня козацтва Луганський інститут МАУП нагороджено Почесною грамотою та відзнакою «За заслуги перед Луганщиною».
Зважаючи на історико-географічну обумовленість Луганщини, як краю де зароджувалися, розвивалися та укорінювалися козацькі моральні, духовні та етичні цінності, військово-патріотичні традиції козацтва, багате історичне минуле Луганська, Луганський інститут МАУП формує у себе центр національно-патріотичного виховання та українського козацтва. Керівництвом нашого інституту розроблений проект договору про співробітництво з широким колом населення м. Луганська та Луганської області, метою цього договору є сприяння відродження козацтва, його звичаїв, традицій, підвищення патріотизму, моральне виховання громади. Метою діяльності інституту є відродження козацтва, впровадження елементів української культури і козацьких традицій в навчально-виховний процес і прагнення залучати до цієї роботи навчальні заклади Луганської області, укладаючи угоди про співробітництво з ними.
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Я зашел(а) на сайт
Всего ответов: 135    

                           

Copyright MyCorp © 2021Copyright ГУ ЛНР "ЛУВО "СПОРТИВНАЯ АКАДЕМИЯ "ЗАРЯ" © 2021